لیلی و مجنون...

میگن یه روز لیلی و مجنون با هم قرار می ذارن. لیلی واسه مجنون پیغام فرستاد که انگار خیلی دوست داری منو ببینی؟ اگر نیمه شب بیای بیرون شهر کنار فلان باغ منم میام تا ببینمت.
 
 مجنون که شیفته دیدار لیلی بود چندین ساعت قبل از موعد مقرر رفت و در محل قرار نشست ولی مدتی که گذشت  خوابش برد . نیمه شب لیلی اومد و وقتی اونو تو خواب عمیق دید از کیسه ای که به همراه داشت چند مشت گردو برداشت و ریخت توی جیبهای مجنون و رفت.


مجنون وقتی چشم باز کرد خورشید طلوع کرده بود آهی کشید و گفت: ای دل غافل یار آمد و ما در خواب بودیم و افسرده و پریشون برگشت به شهر .در راه یکی از دوستانش اونو دید و پرسید چرا اینقدر ناراحتی ؟ و وقتی جریان را شنید با خوشحالی گفت: این که عالیه آخه نشونه اینکه لیلی به دو دلیل تو رو خیلی دوست داره :

دلیل اول اینکه خواب بودی و بیدارت نکرده به طور حتم به خودش گفته اون عزیز دل من که تو خواب نازه چرا بیدارش کنم و دلیل دوم اینکه وقتی بیدار می شی گرسنه بودی و لیلی طاقت این رو نداشته پس برات گردو گذاشته تا بشکنی و بخوری  .
 
مجنون سری تکان داد و گفت نه اون می خواسته بگه تو عاشق نیستی اگه عاشق بودی که خوابت نمی برد. تو رو چه به  عاشقی...
 
تو بهتره بری گردو بازی کنی. 
/ 3 نظر / 8 بازدید
رندانه

لیلی زنجیر نبود لیلی نمی خواست زنجیر باشد برای همین رفت تا مجنون ازاد باشد نام دیگر لیلی ازادیست. سلام ...عرض ارادت....زیبا بود به من هم سر بزنی خوشحال میشم یا علی[گل]

امیر

سلام وبلاگ جالبي داري خيلي مطالب خوبي بود اگر مايل به تبادل لينک بودي من دو تا وبلاگ دارم وبلاگ اولم را با نام زير لينک کن فول آلبوم http://www.amirpar.persianblog.ir/ وبلاگ دوممم را با نام زير لينک کن عکسهاي با حال http://lips-girls.persianblog.ir/ بعد خبر بده تا لينکت کنم ممنون

لالا

لیلی خواست بکه اومده!چقدرم مهربون بوده!